A23 – Kush e vrau Astrit Dehar…

0 0
Read Time:16 SecondTomë Gashi – Avokat
Juxhin Mustafaraj – Gazetar

✔️ Did you subscribe to ATV’s Official channel? 👇🏼

👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.

Follow ATV on:
FB:
IG:
WEB:

Publisher: Onair Media –

All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

source

This post was automatic generated with this wp-automatic-plugin

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
₹35,000 से शुरू कार, Lowest pr… Previous post ₹35,000 से शुरू कार, Lowest pr…
Create an Online School or Uni… Next post Create an Online School or Uni…

5 thoughts on “A23 – Kush e vrau Astrit Dehar…

 1. ❤️ Hermosa eleccion 4.FO/Elizeid de mejor

  1 (elecciones ) 9.9/10 2 ( culturales ) 9.7/10

  Son unos de los mejores conciertos

  , no-puede-ir-pero-de-tan-solo verlos

  desde pantalla,, se que estuvo

  Sorprendente .

 2. RRESPEKT. PER FAMILJEN. DEHARI. TOMA ESHT. MIR. ME. LYP NDIHM PREJ. KARLA. DELPONTE. SE. TI. VETEM. DREJTSI. NU. KERKON POR. VETEM. MNIPULIME THE. SHKATRRUMIN. E. KOSOVES.

 3. ❤️ Hermosa eleccion 4.FO/Elizeid de mejor

  1 (elecciones ) 9.9/10 2 ( culturales ) 9.7/10

  Son unos de los mejores conciertos

  , no-puede-ir-pero-de-tan-solo verlos

  desde pantalla,, se que estuvo

  Sorprendente .

 4. Avokati,,,,, duhet me u ba real ne ket rast,,, dhe me tregu se mjeksia ne zvicer nuk e din qe ne dhomen ku ka qene i ndjeri Astrit Dehari ka qen edhe dy apo tre shok,, te tij,,dhe kur e kan pa Astrit Deharin duke dhen shpirt i kan ndihmu dhe aty kan mbet shenjat e gishtave te tyre,,, ,, dhe per ket une besoj se zvicrant thojn se Astrit Dehari nuk ka qen vet,,,, dhe nje apo disa person kan qene pjesmarrs aty sipas DNA,,, keshtu kan fol deshmitart nga vendi i ngjarjes,,

 5. Shteti e ka vra dihet ka mjer familja se me ja vra djalin ne burg o zot po shtet i poshter marre besoj albini ban dishka me shum

Leave a Reply

Your email address will not be published.