Si te Automatizoni Websiting t…

0 0
Read Time:58 SecondGjitha Videot tona te Plota mund ti shiqoni ketu:
Pershendetje, Kemi krijuar kete Page qe tju ndihmoje t’gjithve Me tutoriale te ndryshme ne gjuhen Shqipe, Falemidnerit.
Dhuro! ❥ ✔
Prsh t’gjithve.Kemi krijuar youtube channel ne gjuhen shqipe per te ndihmuar sado pak ne pyetjen qe keni dhe per te zgjedhur problemet qe keni hasur ne internet. Chaneli jone eshte krijuar kategorin ”how to make money online” Si te fitoni para nga shpia , website dezajne,bloge,youtube ,adsense,facebook dhe rrjete sociale ne pergjithesi,prandaj kemi krijuar gofundme page per ata qe deshirojn te me ndihmoj per te realizu nje qellim e ate te punoj ”full time” me orar te plote ne kete channel qe te ndihmoj gjithe juve ne pyetje dhe problemet qe mund te hasni ne internet.
WEB:
Faleminderit.
Ne kete websit mund te beni shitje dhe Blerje Sherbimesh Online, duke filluar nga dhenja e sherbimeve te ndryshme, tek fanpages,llogari te ndryshme,dezajne,shkarkime,puno online dhe fito nga websiti yne

SUBSCRIBE! ▶️
PlayList me Videot tjera:
▶ Google Adsense Tutorials ne シ €SHQIP$

☛ Dezajne Uebsajtesh dhe Bloge te Ndryshme ☚

Shopify Video…

source

This post was automatic generated with this wp-automatic-plugin

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Best Shopify Blog Apps 2021 – … Previous post Best Shopify Blog Apps 2021 – …
The Smartest Watch for Kids – … Next post The Smartest Watch for Kids – …

3 thoughts on “Si te Automatizoni Websiting t…

  1. Vlla si je,kam nje website te thjesht dhe dua ta monetizoj,te fus reklama por nuk di sesi e kam provuar me disa menyra qe kam pare ne YouTube por nuk behet mund te me tregosh nese ke info sesi mund ta monetizoj nepermejet Adsene?🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Leave a Reply

Your email address will not be published.